Oratoriakoren in Nederland

Onderstaand inventarisatie van ruim 100 oratoria koren in Nederland en haar dirigenten.
Lijst is gerangschikt op provincie en postcode. (versie 4-2-2018)

Wij nodigen u uit op onze analyse te bekijken met deze link.

 

Staat uw Oratorium koor er niet tussen?
Stuur dan een mail in het tab-blad “Contact” en wij voegen uw koor graag toe aan deze lijst.

Provincie Oratoriumkoor Plaats Homepage adres Dirigent
Friesland Toonkunstkoor Heerenveen Heerenveen http://www.toonkunstkoorheerenveen.nl Pauli Yap
Oratoriumkoor COV Heerenveen Heerenveen http://www.covheerenveen.nl Marion Bluthard
Oratoriumvereniging Bolsward Bolsward http://www.ovb-bolsward.nl Pauli Yap
COV Gloria Deo Drachten http://www.gloriadeo.nl https://sites.google.com/site/gerbenvanderveen
Groningen Luthers Bach Ensemble (LBE) Groningen http://www.luthersbachensemble.nl Tymen Jan Bronda
Toonkunstkoor Bekker Groningen http://toonkunstkoorbekker.nl Geert-Jan van Beijeren Bergen en Henegouwen
KOV Groningen Groningen http://www.kov-groningen.nl Leendert Runia
Toonkunstkoor Emmem Emmen http://www.toonkunstkooremmen.nl Lassen Raykov
Drenthe VOCE-Emmen Emmen http://www.voce-emmen.nl Anne Eenkhoorn
COV Assen Assen http://www.covassen.nl http://www.dirigentinnen.de/1halder.htm
Overijssel Toonkunstkoor Euterpe Deventer http://www.toonkunstdeventer.nl Jan Kruisselbrink
ECOK Oratoriumkoor Enschede http://www.ecok.nl http://www.erickotterink.nl
Oratoriumkoor EigenWijs Twente Enschede http://www.eigenwijstwente.nl Pierre Schuitemaker
Stedelijk Koor Enschede Enschede http://www.stedelijkkoorenschede.nl/ http://www.armandatenbrink.com/
Toonkunst Enschede Enschede http://www.toonkunstenschede.nl Jacco Camphens
Concertkoor Sursum Corda Almelo http://www.sursumcorda-almelo.nl Eric Kotterink
Zang- en Oratoriumvereniging Raalte Raalte http://www.zov-raalte.nl http://www.sandervandenhouten.nl
COV Steenwijk Steenwijk http://www.covsteenwijk.nl http://www.rob-meijer.nl
Flevoland COV Stella Maris Lelystad http://www.stella-maris.nl Henk Trommel
Projectkoor Col Canto Almere http://stichtingcolcanto.nl Mark Walter
Noord Holland Groot Concertkoor Amsterdam (GCA) Amsterdam https://hetgca.nl/ http://www.enriquelopez.nl
Toonkunstkoor Amsterdam Amsterdam http://www.toonkunstkoor.nl Boudewijn Jansen
Cappella – Amsterdam Amsterdam http://www.cappellaamsterdam.nl Daniel Reuss
kcov Excelsior Amsterdam http://www.kcov-excelsior.nl/ http://www.gervos.eu
Nederland Concertkoor Amsterdam https://nederlandsconcertkoor.nl Louis Buskens
kcov Amsterdam Amsterdam http://www.kcovamsterdam.nl http://www.frankhameleers.nl
Het Amsterdams Gemengd Koor Amsterdam http://www.het-agk.nl/ Paul Valk
Oratoriumkoor Zang Edam Edam http://www.zangedam.nl Benjamin Bakker
Pauluskoor Amstelveen Amstelveen http://www.pauluskoor.nl Marcel Joosen
Groot Omroepkoor Hilversum http://www.grootomroepkoor.nl Marcus Creed
Toonkunstkoor Hilversum https://toonkunsthilversum.nl NICO PHILIPP HOVIUS
COV Excelsior Huizen http://www.covexcelsior.nl Toon de Graaf
COV Amitia Uithoorn http://www.amicitia-uithoorn.nl/ Toon de graaf
Aalsmeer’s COV Aalsmeer http://www.acov.nl http://www.dannynooteboom.nl
COV Zaanstreek Zaandam http://www.covz.nl Gerrit Maas
Oratoriumkoor Stem en Snaren Enkhuizen http://www.stemensnaren.nl/ Marcel Joosen
Oratoriumkoor Langedijk Broek op Langedijk http://www.oratoriumkoorlangedijk.nl Hans van Rutten
Oratoriumkoor Schagen Schagen http://www.oratoriumkoor.nl Pieter-Jan Olthof
Alkmaarse Oratorium Vereniging: AOV Alkmaar http://www.aovkoor.nl Johan Akerboom
Koorvereniging Bergen Bergen http://www.koorverenigingbergen.nl Pieter-Jan Olthof
Oratoriumkoor Heiloo Heiloo http://www.oratoriumkoorheiloo.nl http://www.paulwaerts.nl
Castricumse Oratorium Vereniging Castricum http://oratoriumcastricum.nl/ Pieter-Jan Olthof
Beverwijks Oratoriumkoor Tremenda Beverwijk http://www.tremenda.nl http://www.paulwaerts.nl
COV IJmuiden Ijmuiden http://www.cov-ijmuiden.nl Piet Hulsbos
Concertkoor Haarlem Haarlem http://www.concertkoorhaarlem.nl http://www.gervos.eu
Haarlemmermeers Oratoriumkoor EXCELSIOR Haarlem https://koorexcelsior.nl Sytze Stel
Oratoriumkoor Kennemerland Haarlem http://www.koor-kennemerland.nl http://www.dirigent-anneliessmit.nl
Oratoriumkoor Bennebroek Bennebroek http://www.oratoriumkoorbennebroek.nl/ http://www.frankhameleers.nl
Zuid Holland COV Excelsior Katwijk Katwijk aan den Rijn http://www.excelsiorkatwijk.nl http://www.robertjankamer.nl
COK Hallelujah Katwijk aan Zee http://www.cokhallelujah.nl Marcel den Dulk
Wassenaar Vocaliter Wassenaar http://www.vocaliter.nl Frank de Groot
COV Leidschendam Leidschendam http://www.covleidschendam.nl Bernhard Touwen
Voorburgse Oratorium Vereniging Voorburg http://www.vov-voorburg.nl http://www.robkaptein.nl
COV Con Amore Leiden http://www.con-amore.nl http://www.bernhardtouwen.nl
COV Ex Animo Leiden http://www.exanimo.nl Wim de Ru
Projectkoor Gabriel Faure Bodegraven http://www.bachinbodegraven.nl Dirk Jan Warnaar
Koninklijke Zangvereniging Excelsior Den Haag http://www.kzvexcelsior.nl Johan Sonneveld
Catarella Delft http://www.cantarella.nl Johan Sonneveld
Oratoriumkoor Cantando Pijnacker Pijnacker http://www.cantando-pijnacker.nl Hans van Rutten
WCOV Excelsior Naaldwijk http://www.wcovexcelsior.nl Leo de Broeder
Oratoriumkoor De Lier De Lier http://www.oratoriumkoordelier.nl Rob Meijer
Deo Sacrum Poeldijk http://www.deosacrum.nl Steven van Wieren
COV Egberts Alblasserdam http://www.cov-egberts.nl Leo Lommers
COV Sursum Corda Rotterdam http://www.cov-sursumcorda.nl Johan Sonneveld
Kamerkoor Musica Vocalis Schiedam Schiedam http://www.stichtingmusicavocalis.nl Vicent Spoeltman
Gloria Toonkunst Vlaardingen Vlaardingen http://gloria-toonkunst.nl Bas van Houte
ZOV Oratoriumkoor Arte Vocale Middelharnis http://oratoriumkoor-arte-vocale.nl/ http://www.hanshoutman.nl
ROV ‘Psallite Deo’ Heinenoord http://www.psallitedeo.nl https://www.arjenjauitbeijerse.nl/
Merwe’s Oratorium Vereniging (MOV) Dordrecht http://www.movdordrecht.nl Patrick van der Linden
TCOV Twentse Christelijke Oratorium Vereniging Hengelo http://www.tcov.nl
Oratoriumvereniging Gorkum Gorinchem http://www.covgorkum.nl/ Toon de Graaf
Utrecht COV IJsselstein IJsselstein (UTRECHT) http://www.cov-ijsselstein.nl/ Bas van den Heuvel
Christelijk Oratoriumkoor Woerden Woerden http://cowoerden.nl Arthur Koopman
Nederlands Kamerkoor Utrecht http://www.nederlandskamerkoor.nl/ Peter Dijkstra
Nederlandse Bach Vereniging Utrecht http://www.bachvereniging.nl Jos van Veldhoven
Utrechts Studenten Koor en Orkest (USKO) Utrecht http://www.usko.nl Gilles Michels
Koninklijke Oratorium Vereniging Utrecht Utrecht https://kovutrecht.nl Arthur Koopman
Utrechtse Oratorium Vereniging Utrecht http://www.uov.nu Roel Vogel
Vocaal Ensemble Ab Novembris Utrecht http://www.abnovembris.nl/ http://www.kareldemoet.nl
Toonkunstkoor Zeist Zeist http://www.toonkunstkoorzeist.nl http://www.dannynooteboom.nl
Concertkoor Baarn Baarn http://www.concertkoorbaarn.nl Thijs Kramer
Koninklijk Concertkoor Hosanna Bunschoten-Spakenburg http://www.kc-hosanna.nl Eric Kotterink
Oratoriumvereniging Soli Deo Gloria Amersfoort http://www.cov-solideogloria.nl Danny Nooteboom
Toonkunst Amersfoort Amersfoort http://www.toonkunstamersfoort.nl http://www.inekeopstal.nl
Stichting Ars Musica Veenendaal http://www.stichtingarsmusica.nl Patrick van der Linden
COV Veenedaal Veenendaal http://www.oratoriumvereniging.nl Hans Lamers
Sonate Vocale Veenendaal http://www.sonantevocale.nl http://www.patrickpranger.weebly.com
COV Euphonia Rhenen Rhenen http://euphonia-rhenen.nl/ Harry Brasser
Gelderland Dolce Musica Barneveld http://dolcemusicabarneveld.wordpress.com Martien Musters
COV Valerius Barneveld http://www.valeriusbarneveld.nl/ http://www.gervos.eu
COV Noord-West Veluwe Harderwijk Harderwijk http://www.cov-nwveluwe.nl http://www.jurriaangrootes.nl
COV Putten Putten http://www.covputten.nl/ http://www.gerbenbudding.nl
Capella ad Fluvium Nijmegen http://www.adfluvium.nl Peter-Paul van Beek
Toonkunstkoor Nijmegen Nijmegen http://www.toonkunstkoornijmegen.nl Hans de Wilde
Toonkunst Wageningen Wageningen toonkunst-wageningen.nl Hans de Wilde
Vocaal Ensemble Vivavoce Wageningen http://www.vivavoce.nl http://www.gervos.eu
COV Excelsior Ede (GLD) http://www.cov-excelsior.nl/ http://www.gerbenbudding.nl
Alexander Consort Bennekom http://www.alexanderconsort.nl Elly Meijer
COV Bennekom Bennekom http://www.covbennekom.nl/ http://www.hansdewilde.nl
COV Sursum Corda Lunteren http://www.covsursumcorda.nl/ Gert Jan van der Pol
Arnhems Oratoriumkoor Arnhem https://arnhemsoratoriumkoor.nl http://www.alexandergeluk.nl
Liefdesliederenkoor (LLK) Oosterbeek http://liefdesliederenkoor.nl Marc Buijs
Oratoriumkoor Veluwezoom Dieren http://www.oratoriumkoorveluwezoom.nl http://www.abweegenaar.nl/
Bachkoor Doetinchem Doetinchem http://www.bachkoordoetinchem.nl http://www.wilbertberendsen.nl
Toonkunst Oost-Achterhoek Winterswijk http://www.toonkunst.com Iassen Raykov
Achterhoeks Bach Koor Groenlo http://www.achterhoeksbachkoor.nl Astrid Krause
Vocaal Ensemble Lochem Lochem http://www.vocaalensemblelochem.nl Bas vn den Heuvel
Bachkoor Apeldoorn Apeldoorn http://bachkoorapeldoorn.nl Joop Schets
BACH CHOIR & ORCHESTRA of the Netherlands Elburg http://www.matthauspassion.com http://www.pieterjanleusink.nl
Gelders Oratoriumkoor t Harde http://www.geldersoratoriumkoor.com
Noord Brabant Oratoriumkoor Alphen a/d Rijn Alphen a/d Rijn http://www.oratoriumkooralphen.nl http://www.patrickpranger.com
‘s-Hertogenbosch’ Vocaal Ensemble Den Bosch http://www.shertogenboschvocaalensemble.nl Marc Buijs
Vocaal Ensemble Oss Oss http://www.vocaalensembleoss.nl
Kamerkoor Mi Canto Heeswijk-Dinter http://www.micanto.nl Pieter Jan Leusink
Kempenkoor Veldhoven http://www.kempenkoor.nl Cees Wouters
Philips’ Philharmonisch Koor (PPK) Eindhoven http://www.philipskoor.nl Béni Csillag
Eindhovense Oratorium Vereniging Eindhoven http://www.eovkoor.nl Geert Broeksteeg
Helmonds Vocaal Ensemble Helmond http://www.helmondsvocaalensemble.nl Jeroen Felix
Limburg Oratorium Vereniging Sittard Geleen (OVS) Sittard http://www.oratoriumverenigingsittard.nl/ Alice Hendriks
Heerlens Oratoriumvereniging (HOV) Heerlen http://hovheerlen.nl/ Emmanuël Pleijers
Zeeland KOV Middelburgs oratoriumkoor Middelburg http://www.oratoriummiddelburg.nl http://www.arnovanwijk.nl
Vlissingse Oratorium Vereniging Vlissingen https://vlissingse-oratoriumvereniging.nl Pim Overduin
COV Goes Goes http://www.covgoes.nl Wim van Herk
Stichting Bach Commitee Aardenburg Aardenburg http://www.BachComite.nl Bart Naessens

Bron: https://oratoriumkoren.wordpress.com


 

Advertenties