Oratoriumkoren in Nederland

Onderstaand inventarisatie van de ruim 180 oratorium koren in Nederland en haar dirigenten.
Lijst is gerangschikt op provincie en plaats. (versie 10-12-2018)

Wij nodigen u uit om onze analyse te bekijken met deze link.

Staat uw Oratorium koor er niet tussen?
Stuur dan een mail in het tab-blad “Contact” en wij voegen uw koor graag toe aan deze lijst.



Bron: Oratoriumkoren Nederland
https://oratoriumkoren.wordpress.com


Prov. Oratoriumkoor Plaats Homepage adres Dirigent
FRL COV Gloria Deo Drachten http://www.gloriadeo.nl Gerben van der Veen
FRL Oratoriumkoor COV Heerenveen Heerenveen http://www.covheerenveen.nl Marion Bluthard
FRL Oratoriumvereniging Bolsward Bolsward http://www.ovb-bolsward.nl Pauli Yap
FRL Toonkunstkoor Heerenveen Heerenveen http://www.toonkunstkoorheerenveen.nl Pauli Yap
FRL Leeuwarder Bach Vereniging Leeuwarden https://leeuwarderbachvereniging.nl Geke Bruining-Visser
FRL NHL Stedenkoor Leeuwarden http://www.nhlstendenkoor.com Hans de Wilde
FRL Sneker Cantorij Sneek http://snekercantorij.nl Jan Stulp
GR KOV Groningen Groningen http://www.kov-groningen.nl Leendert Runia
GR Luthers Bach Ensemble (LBE) Groningen http://www.luthersbachensemble.nl Tymen Jan Bronda
GR Toonkunstkoor Bekker Groningen http://toonkunstkoorbekker.nl Geert-Jan van Beijeren Bergen en Henegouwen
GR Noordelijk Bach Consort Groningen http://www.noordelijkbachconsort.nl (leeg)
GR Noord Nederlands Concert Koor (NNCK) Groningen http://noordnederlandsconcertkoor.simplesite.com Louis Buskens / Leendert Runia,
DR COV Assen Assen http://www.covassen.nl Marianne Halder
DR Toonkunstkoor Emmem Emmen http://www.toonkunstkooremmen.nl Lassen Raykov
DR VOCE-Emmen Emmen http://www.voce-emmen.nl Anne Eenkhoorn
DR Bachensemble-Vries Vries http://pkn-vries.nl/site/page.php?19 (leeg)
DR Laudate Vocalis Borger http://www.laudatevocalis.nl Ronald Marcel (Ronny) Weijs
OV Concertkoor Sursum Corda Almelo http://www.sursumcorda-almelo.nl Eric Kotterink
OV COV Steenwijk Steenwijk http://www.covsteenwijk.nl Rob Meijer
OV ECOK Oratoriumkoor Enschede http://www.ecok.nl Eric Kotterink
OV Stedelijk Koor Enschede Enschede http://www.stedelijkkoorenschede.nl Armanda ten Brink
OV TCOV Twentse Christelijke Oratorium Vereniging Hengelo (OV) http://www.tcov.nl (leeg)
OV Toonkunst Enschede Enschede http://www.toonkunstenschede.nl Jacco Camphens
OV Toonkunstkoor Caecilia Zwolle http://www.caeciliazwolle.nl Lassen Raykov
OV Toonkunstkoor Euterpe Deventer http://www.toonkunstdeventer.nl Jan Kruisselbrink
OV Zang- en Oratoriumvereniging Raalte Raalte http://www.zov-raalte.nl Sander van den Houten
OV Toonkunst Almelo Almelo http://toonkunstalmelo.nl Arno Vree
FRL COV Stella Maris Lelystad http://www.stella-maris.nl Henk Trommel
FRL Projectkoor Col Canto Almere http://stichtingcolcanto.nl Mark Walter
NH Aalsmeer’s COV Aalsmeer http://www.acov.nl Danny Nooteboom
NH Alkmaarse Oratorium Vereniging: AOV Alkmaar http://www.aovkoor.nl Johan Akerboom
NH Beverwijks Oratoriumkoor Tremenda Beverwijk http://www.tremenda.nl Paul Waerts
NH Cappella Amsterdam Amsterdam http://www.cappellaamsterdam.nl Daniel Reuss
NH Castricumse Oratorium Vereniging Castricum https://oratoriumcastricum.nl Pieter-Jan Olthof
NH Concertkoor Haarlem Haarlem http://www.concertkoorhaarlem.nl Ger Vos
NH COV Amicitia Uithoorn http://www.amicitia-uithoorn.nl Toon de Graaf
NH COV Haarlem Haarlem http://www.covhaarlem.nl Piet Hulsbos
NH COV IJmuiden Ijmuiden http://www.cov-ijmuiden.nl Piet Hulsbos
NH COV Zaanstreek Zaandam http://www.covz.nl Gerrit Maas
NH federatie Haarlemse Zangkoren Haarlem http://www.federatiehaarlemsekoren.nl/koren (leeg)
NH Gemengd Koor Haarlemmer Olie Haarlem http://www.federatiehaarlemsekoren.nl/federatie/koren/haarlemmerolie (leeg)
NH Groot Concertkoor Amsterdam (GCA) Amsterdam https://hetgca.nl Enrique Lopez
NH Groot Omroepkoor Hilversum http://www.grootomroepkoor.nl Marcus Creed
NH Haarlem Voices Haarlem http://www.haarlemvoices.nl (leeg)
NH Haarlemmermeers Oratoriumkoor EXCELSIOR Haarlem https://koorexcelsior.nl Sytze Stel
NH Haarlems Bach Ensemble Haarlem http://www.haarlemsbachensemble.nl (leeg)
NH Haarlems Gemend Koor Haarlem http://www.hgk-koor.nl (leeg)
NH Haarlems Klein Koor Haarlem http://www.haarlemskleinkoor.nl (leeg)
NH Het Amsterdams Gemengd Koor Amsterdam http://www.het-agk.nl Paul Valk
NH kcov Amsterdam Amsterdam http://www.kcovamsterdam.nl Frank Hameleers
NH kcov Excelsior Amsterdam http://www.kcov-excelsior.nl Ger Vos
NH Koorvereniging Bergen Bergen (NH) http://www.koorverenigingbergen.nl Pieter-Jan Olthof
NH Nederlands Concertkoor Amsterdam https://nederlandsconcertkoor.nl Louis Buskens
NH Oratoriumkoor Bennebroek Bennebroek http://www.hetokb.nl Frank Hameleers
NH Oratoriumkoor Heiloo Heiloo http://www.oratoriumkoorheiloo.nl Paul Waerts
NH Oratoriumkoor Kennemerland Haarlem http://www.koor-kennemerland.nl Annelies Smit
NH Oratoriumkoor Langedijk Broek op Langedijk http://www.oratoriumkoorlangedijk.nl Hans van Rutten
NH Oratoriumkoor Schagen Schagen http://www.oratoriumkoor.nl Pieter-Jan Olthof
NH Oratoriumkoor Stem en Snaren Enkhuizen http://www.stemensnaren.nl Marcel Joosen
NH Oratoriumkoor Zang Edam Edam http://www.zangedam.nl Benjamin Bakker
NH Oratoriumvereniging Soli Deo Gloria Hoorn (NH) https://solideogloria-hoorn.nl (leeg)
NH Pauluskoor Amstelveen Amstelveen http://www.pauluskoor.nl Marcel Joosen
NH Toonkunstkoor Hilversum https://toonkunsthilversum.nl NICO PHILIPP HOVIUS
NH Toonkunstkoor Amsterdam Amsterdam http://www.toonkunstkoor.nl Boudewijn Jansen
NH Vocaal Ensemble Kwarts Haarlem http://www.vocaalensemblekwarts.nl (leeg)
NH Vocaal Ensemble la Grenouille Haarlem http://www.lagrenouille.nl (leeg)
NH Zangstudio Haarlem Haarlem http://zangstudiohaarlem.nl (leeg)
NH Amsterdamse Haendelvereniging Amsterdam http://www.amsterdamsehaendelvereniging.nl André Cruz
NH COV Excelsior-Huizen Huizen http://www.covexcelsior.nl Toon de Graaf
NH Vocaal Ensemble Intermezzo Krommenie https://www.veintermezzo.nl Frank Hilberink
ZH CanticumAmicorum Leidschendam http://www.canticumamicorum.nl Patrick van der Linden
ZH Catarella Delft http://www.cantarella.nl Johan Sonneveld
ZH Cordia Vocale Leidschendam http://www.cordavocale.nl (leeg)
ZH COV Con Amore Leiden http://www.con-amore.nl Bernhard Touwen
ZH COV Egberts Alblasserdam http://www.cov-egberts.nl Leo Lommers
ZH COV Ex Animo Leiden http://www.exanimo.nl Wim de Ru
ZH COV Excelsior Katwijk Katwijk (ZH) http://www.excelsiorkatwijk.nl Robert Jan Kamer
ZH COV Sursum Corda Leidschendam http://www.cov-sursumcorda.nl Johan Sonneveld
ZH Deo Sacrum Leidschendam http://www.deosacrum.nl Steven van Wieren
ZH Gloria Toonkunst Vlaardingen Leidschendam http://gloria-toonkunst.nl Bas van Houte
ZH Kamerkoor Musica Vocalis Schiedam Leidschendam http://www.stichtingmusicavocalis.nl Vicent Spoeltman
ZH Koninklijke Zangvereniging Excelsior Den Haag http://www.kzvexcelsior.nl Johan Sonneveld
ZH Merwe’s Oratorium Vereniging (MOV) Dordrecht http://www.oratoriumdordrecht.nl Patrick van der Linden
ZH Oratoriumkoor Alphen a/d Rijn Alphen aan den Rijn http://www.oratoriumkooralphen.nl Patrick Pranger
ZH Oratoriumkoor Cantando Pijnacker Leidschendam http://www.cantando-pijnacker.nl Hans van Rutten
ZH Oratoriumkoor De Lier De Lier http://www.oratoriumkoordelier.nl Rob Meijer
ZH Oratoriumvereniging Gorkum Gorinchem http://www.covgorkum.nl Toon de Graaf
ZH Projectkoor Gabriel Faure Bodegraven http://www.projectkoorgabrielfaure.nl Dirk Jan Warnaar
ZH Reformatorische Oratoriumvereniging ‘Canto di Lode’ Capelle aan den Ijssel https://cantodilode.nl (leeg)
ZH Residentie Bach Ensembles Den Haag http://www.bachensembles.nl (leeg)
ZH Rotterdams Barok Ensemble Leidschendam https://barokensemble.nl (leeg)
ZH Rotterdams Vocaal Emsamble Leidschendam http://www.rotterdamsvocaalensemble.nl Geert van den Dungen
ZH ROV ‘Psallite Deo’ Heinenoord http://www.psallitedeo.nl Arjen J.A. Uitbeijerse
ZH Sempre Animato vh COV Leidschendam Leidschendam https://sempre-animato.nl Bernhard Touwen
ZH Toonkunst Rotterdam Leidschendam http://www.toonkunst.nl (leeg)
ZH Voorburgse Oratorium Vereniging Leidschendam http://www.vov-voorburg.nl Rob Kaptein
ZH Wassenaar Vocaliter Wassenaar http://www.vocaliter.nl Frank de Groot
ZH WCOV Excelsior Leidschendam http://www.wcovexcelsior.nl Leo de Broeder
ZH KCOV Halleluja Leidschendam http://www.kcovhalleluja.nl (leeg)
ZH Dutch Baroque Choir Zwijndrecht http://www.dutchbaroque.nl2 Gerard de Wit
ZH Concertkoor Rijswijk Leidschendam http://www.concertkoorrijswijk.nl Daniël Salbert
ZH Concertante Leidschendam http://www.concertante.nu Daniël Rouwkema
ZH Haags Toonkunstkoor Den Haag http://www.haagstoonkunstkoor.nl Marcel Geraeds
ZH COV Laus Deo Gouda http://lausdeo.nl Gerben Budding
ZH COV Excelsior -Leiderdorp Leiderdorp http://www.covexcelsiorleiderdorp.nl Hans van der Toorn
ZH Cantus Leidschendam http://www.sietsevanwijgerden.com/cantus.html Sietse van Wijgerden
ZH Fiori Musicali, Christelijk Kamerkoor Leidschendam http://www.fiori-musicali.nl Sietse van Wijgerden
ZH COV SoliDeoGlora Leidschendam http://www.cov-solideogloria.nl Danny Nooteboom
ZH COV Exultate Deo Voorschoten http://www.exultatedeo.nl Leo den Broeder
ZH Oratoriumkoor Arte Vocale Leidschendam http://oratoriumkoor-arte-vocale.nl Hans Houtman
UT Christelijk Oratoriumkoor Woerden Woerden http://cowoerden.nl Arthur Koopman
UT Concertkoor Baarn Baarn http://www.concertkoorbaarn.nl Thijs Kramer
UT COV Euphonia Rhenen Rhenen http://euphonia-rhenen.nl Harry Brasser
UT COV IJsselstein IJsselstein (UT) http://www.cov-ijsselstein.nl Bas van den Heuvel
UT COV Veenedaal Veenendaal http://www.oratoriumvereniging.nl Hans Lamers
UT Koninklijk Concertkoor Hosanna Bunschoten Spakenburg http://www.kc-hosanna.nl Eric Kotterink
UT Koninklijke Oratorium Vereniging Utrecht Utrecht https://kovutrecht.nl Arthur Koopman
UT Nederlands Kamerkoor Utrecht http://www.nederlandskamerkoor.nl Peter Dijkstra
UT Nederlandse Bach Vereniging Utrecht http://www.bachvereniging.nl Jos van Veldhoven
UT Sonate Vocale Veenendaal http://www.sonantevocale.nl Patrick Pranger
UT Stichting Ars Musica Veenendaal http://www.stichtingarsmusica.nl Patrick van der Linden
UT Toonkunst Amersfoort Amersfoort http://www.toonkunstamersfoort.nl Ineke Opstal
UT Toonkunstkoor Zeist Zeist http://www.toonkunstkoorzeist.nl Danny Nooteboom
UT Utrechts Studenten Koor en Orkest (USKO) Utrecht http://www.usko.nl Gilles Michels
UT Utrechtse Oratorium Vereniging Utrecht http://www.uov.nu Roel Vogel
UT Vocaal Ensemble Ab Novembris Utrecht http://www.abnovembris.nl Karel Demoet
UT Willibrord Kamerkoor Willibrord willibrordkamerkoor.nl (leeg)
UT Bachcatates Utrecht http://www.bachcantates-utrecht.nl (leeg)
GLD Achterhoeks Bach Koor Groenlo http://www.achterhoeksbachkoor.nl Astrid Krause
GLD Alexander Consort Bennekom http://www.alexanderconsort.nl Elly Meijer
GLD Arnhems Oratoriumkoor Arnhem https://arnhemsoratoriumkoor.nl Alexander Geluk
GLD BACH CHOIR & ORCHESTRA of the Netherlands Elburg http://www.matthauspassion.com Pieter Jan Leusink
GLD Elburg http://www.mozartconcerten.nl Pieter Jan Leusink
GLD Elburg http://www.messiahhandel.nl Pieter Jan Leusink
GLD Elburg http://www.pieterjanleusink.nl Pieter Jan Leusink
GLD Bach Ensemble Arnhem Arnhem http://www.bachcantate.nl/Bachensemble.html (leeg)
GLD Bachkoor Apeldoorn Apeldoorn http://bachkoorapeldoorn.nl Joop Schets
GLD Bachkoor Doetinchem Doetinchem http://www.bachkoordoetinchem.nl Wilbert Berendsen
GLD Capella ad Fluvium Arnhem http://www.adfluvium.nl Peter-Paul van Beekum
GLD COV Bennekom Bennekom http://www.covbennekom.nl Hans de Wilde
GLD COV Excelsior Ede (GLD) http://www.cov-excelsior.nl Gerben Budding
GLD COV Noord-West Veluwe Harderwijk Harderwijk http://www.cov-nwveluwe.nl Jurriaan Grootes
GLD COV Putten Putten http://www.covputten.nl Gerben Budding
GLD COV Sursum Corda Lunteren http://www.covsursumcorda.nl Gert Jan van der Pol
GLD COV Valerius Barneveld http://www.valeriusbarneveld.nl Ger Vos
GLD Dolce Musica Barneveld http://dolcemusicabarneveld.wordpress.com Martien Musters
GLD Gelders Oratoriumkoor t Harde http://www.geldersoratoriumkoor.com (leeg)
GLD Liefdesliederenkoor (LLK) Oosterbeek http://liefdesliederenkoor.nl Marc Buijs
GLD Oratoriumkoor Veluwezoom Dieren http://www.oratoriumkoorveluwezoom.nl Ab Weegenaar
GLD Toonkunst Arnhem Arnhem http://www.toonkunstarnhem.nl (leeg)
GLD Toonkunst Oost-Achterhoek Winterswijk http://www.toonkunst.com Iassen Raykov
GLD Toonkunst Wageningen Wageningen http://toonkunst-wageningen.nl Hans de Wilde
GLD Toonkunstkoor Nijmegen Nijmegen http://www.toonkunstkoornijmegen.nl Hans de Wilde
GLD Velper Bach Ensemble Velp (GLD) http://www.velperbach.nl Frank Litjens
GLD Vocaal Ensemble Lochem Lochem http://www.vocaalensemblelochem.nl Bas vn den Heuvel
GLD Vocaal Ensemble Vivavoce Wageningen http://www.vivavoce.nl Ger Vos
GLD Vocalise Ede (GLD) http://vocalise.nl Gerrit Maas
GLD Zelhems Christelijk Oratoriumkoor Zelhem https://zcokzelhem.webs.com (leeg)
GLD Sweelinck Kamerkoor Apeldoorn http://www.sweelinck-kamerkoor.nl Marjon van der Linden
GLD Ribattuta Musica Ermelo http://www.rmusica.nl Dick Duijst
GLD Kleinkoor Caprice Harderwijk http://kleinkoorcaprice.nl Hans Noijens
GLD Capella Arnhem Arnhem http://www.capella-arnhem.nl Jan van Dijk
NH ‘s-Hertogenbosch’ Vocaal Ensemble Den Bosch http://www.shertogenboschvocaalensemble.nl Marc Buijs
NH COK Hallelujah Katwijk (NB) http://www.cokhallelujah.nl Marcel den Dulk
NH Eindhovense Oratorium Vereniging Eindhoven http://www.eovkoor.nl Geert Broeksteeg
NH Helmonds Vocaal Ensemble Helmond http://www.helmondsvocaalensemble.nl Jeroen Felix
NH Kamerkoor Mi Canto Heeswijk Dinther http://www.micanto.nl Pieter Jan Leusink
NH Kempenkoor Veldhoven http://www.kempenkoor.nl Cees Wouters
NH Philips’ Philharmonisch Koor (PPK) Eindhoven http://www.philipskoor.nl Béni Csillag
NH Vocaal Ensemble Oss Oss http://www.vocaalensembleoss.nl (leeg)
NH Collegium Vocale Eindhoven Eindhoven https://cve.dse.nl Ruud Huijbregts
NH Collegium Altena Andel http://www.collegiumaltena.nl Aart Bergwerff
NH Bachkoor Brabant Breda http://www.bachkoorbrabant.nl Geert van den Dungen
NH Valkenswaards Kamerkoor Valkenswaard http://www.valkenswaardskamerkoor.nl Marcel Driessen
LB Heerlens Oratoriumvereniging (HOV) Heerlen http://hovheerlen.nl Emmanuël Pleijers
LB Oratorium Vereniging Sittard Geleen (OVS) Sittard http://www.oratoriumverenigingsittard.nl Alice Hendriks
LB Studium Chorale-Maastricht Maastricht http://www.studiumchorale.nl Hans Leenders
LB Toonkunstkoor Roermond Roermond http://www.toonkunstkoorroermond.nl Pieter Cox
ZL COV Goes Goes http://www.covgoes.nl Wim van Herk
ZL KOV Middelburgs oratoriumkoor Middelburg http://www.oratoriummiddelburg.nl Arno van Wijk
ZL Vlissingse Oratorium Vereniging Vlissingen https://vlissingse-oratoriumvereniging.nl Pim Overduin2
ZL Zeeuws-Vlaams Kamerkoor Aardenburg http://www.BachComite.nl Bart Naessens
ZL Luscinia Consort Zierikzee http://www.luscinaconsort.nl Wim Boere


Advertenties